Domov > Izdelki > Upori > Skozi odprtino Upori > RC14KB150R
Zahtevaj ponudbo
Slovenija
RC14KB150R
Zahtevaj ponudbo
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
Na zalogi
1000+
Povpraševanje na spletu
Specifikacije
  • Številka dela
    RC14KB150R
  • Proizvajalec / znamka
  • Količina zalog
    Na zalogi
  • Opis
    RES 150 OHM 1/4W 10% AXIAL
  • Status svobodnega statusa / RoHS
    Brez svinca / RoHS
  • Podatkovni listi
  • ECAD model
  • Toleranca
    ±10%
  • Temperaturni koeficient
  • Paket naprave za dobavitelja
    Axial
  • Velikost / dimenzija
    0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
  • Serija
    RC
  • Odpornost
    150 Ohms
  • Moč (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Pakiranje
    Bulk
  • Paket / primer
    Axial
  • Druga imena
    RC 1/4 150 10% A